EN KURALLARı OF HERBALIFE üRüNLERI

En Kuralları Of herbalife ürünleri

En Kuralları Of herbalife ürünleri

Blog Article

Herbalife üyelik şartlarını sormuş olacaktır olursanız sadece 18 yaşlarında sürdürmek yeterlidir. Onun dışında herhangi bir şart yoktur. Şirketin degaje olduğu 95 ülkenin birisinin vatandaşı olmanız gerekiyor.

şehir’yi yahut öteki Maruz Bilgiler’i satın almanız veya kullanmanız veya hesabınızı kullanan rastgele bir şahsın Site’yi yahut öbür Sunulan Detayları satın alması yahut kullanması;

E-posta yahut SMS vasıtasıyla reklam çekmek istemiyorsanız almış olduğunız bildirimlerde size bunlardan sarfınazar seçeneği sunulacaktır.

C– İlgili telefon numarasından bize ulaşmanız durumunda Herbalife Mini Set Paketini bapda ödeme seçeneği ile teslim alabilirsiniz.

Site’deki veya vesair Maruz Bilgiler’deki hataların düzeltileceğine üstüne rastgele bir garanti vermemekteyiz.

web sitelerimizin erişilebilirliğini ve emeksiz kullanılabilirliğini zaitrarak ve henüz size yönelik kucakerikler oluşturarak kullanıcı deneyimini iyileştirmek;

Lokal yasalar ikaznca mevcut olması yerinde Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi toplaması ve kullanması hususunda Herbalife’ın sizi mutlu edecek bir şekilde çözemeyeceği bir şikayetiniz var ise yargı yerınızda bucak saha salahiyetli Denetleyici Kuruma bir şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

Tebrikler sayfanıza ilişkilandınız. Sayfanızda karşılaşacağınız sorunlarda veya sipariş oluşturma çabucak oluşan sorunlar yürekin sitemizden üyelik aldığınız dâhilin bizimle irtibata geçiniz size hamil olacağız.

Herbalife termo hap kullanıversiyon ve beni çok halsiz bırakıyor aymazlık strüktüryor bunun sebebi nedir öğrenebilirmiyiz

Eğer bir şbedduaıs ilk özellikle sizden e-posta almayı ikrar paha ancak sonra elektronik posta çekicilikını eğlemek isterse, şahsın bu talebine iyi hareket etmeniz gerekmektedir.

Mafevkda nüshalan haller de dahil edinmek üzere rastgele bir şekilde yasaya uymazlık oluşum eden yahut Şirket’ e dokunca veren bir prosedür, fiil veya uygulamadan doğacak her türlü pert için şahsen mesuliyetli olacağınızı ikrar etmektesiniz.

web sitelerimizin erişilebilirliğini ve zorlamasız kullanılabilirliğini fazlalıkrarak ve henüz size yönelik mideerikler oluşturarak kullanıcı deneyimini iyileştirmek;

şehir’den yahut öteki Sunulan Bilgiler’den bilgisayarınıza indirdiğiniz yahut gerçekleştirme ettiğiniz herhangi bir malzemenin doğrudan yahut dolaylı olarak niye başüstüneğu ve sizin yahut herhangi bir üçüncü şahsın verilen kaldığı her tür hasardan sadece siz sorumlusunuz.

Selam Ben Herbalife satın aldım (shake ve çay) shake göz at kullanmaya başlangıçladım 1 hafta derece kullandım. Fakat sonra kul baş ağrısı ve yürek bulantısı yaptı.

herbalife

Report this page